Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Bezpieczne płatności z Przelewy24
    Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

    IntelliTone™ Pro Toner and Probe

    Sortuj wg:
    Domyślny
    MT-8202-05 Pokrowiec na tester IntelliTone Pro
    Szybki podgląd

    Netto: 148,00 zł
    Brutto: 182,04 zł

    Wysyłka:10 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    MT-8200-61-TNR Intellitone Pro 200 Generator Ton
    Szybki podgląd
    IntelliTone ™ Pro Generator Cyfrowy generator- lokalizuje kable aktywnej sieci. Cyfrowa technologia IntelliTone: Eliminuje problemy ...

    Netto: 519,00 zł
    Brutto: 638,37 zł

    Zapytaj o produkt

    Produkt niedostępny

    MT-8200-63A Intellitone Pro 200 Próbnik
    Szybki podgląd
    IntelliTone ™ Pro Próbnik Cyfrowa sonda - lokalizuje kable aktywnej sieci. Cyfrowa technologia IntelliTone: Eliminuje ...

    Netto: 629,00 zł
    Brutto: 773,67 zł

    Zapytaj o produkt

    Produkt niedostępny

    MT-8200-60-KIT Intellitone Pro 200 zestaw (Generator tonów + Próbnik)
    Szybki podgląd
    IntelliTone ™ Pro Generator i Próbnik Cyfrowy generator i sonda - lokalizuje kable aktywnej sieci. ...

    Netto: 1 040,00 zł
    Brutto: 1 279,20 zł

    Wysyłka:10 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
    IntelliTone™ Pro Toner and Probe
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.