Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł

    MicroScanner² Cable Verifier

    MicroScanner² Cable Verifier
    Sortuj wg:
    Domyślny
    MS2-100 Tester okablowania MicroScanner2 Pro
    MicroScanner² Tester okablowania Następna generacja MicroScanner weryfikuje transmisję głosu / danych / wideo i usług ...

    Netto: 2 325,00 zł
    Brutto: 2 859,75 zł

    MS2-KIT Tester okablowania MicroScanner2 Pro Kit
    MicroScanner2 Zestaw Profesjonalny zawiera: MS2-KIT Tester okablowania MicroScanner2 z adapterem mapy połączeń, zdalne adaptery #2-7, ...

    Netto: 3 899,00 zł
    Brutto: 4 795,77 zł

    MS2-FTK Copper+Fiber Podstawowy Zestaw Technika - MicroScanner (MS2-100) + SimpliFiber Pro (FTK1000)
    Zestaw zawiera: MS2-FTK MicroScanner (MS2-100) i komplet SimpliFiber Pro (FTK1000)

    Netto: 11 535,00 zł
    Brutto: 14 188,05 zł

    Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.