Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł

    TS® Test Sets

    TS® Test Sets
    Sortuj wg:
    Domyślny
    TS19 Telefon monterski
    Zestaw monterski TS ® 19 TS19 cechuje się wybieraniem tonowym i impulsowym, trybem nadawania/nasłuchu i ...

    Netto: 418,00 zł
    Brutto: 514,14 zł

    TS30 Telefon monterski
    Zestaw monterski TS ® 30 Jeden z najnowszych zestawów monterskich z kombinacją funkcjonalności innych modeli. ...

    Netto: 832,00 zł
    Brutto: 1 023,36 zł

    TS25D Telefon monterski
    Zestaw monterski TS ® 25D TS25D - Tryb głośnomówiący, duży ekran LCD i zasilanie linii ...

    Netto: 989,00 zł
    Brutto: 1 216,47 zł

    TS22 Telefon monterski
    Zestaw monterski TS ® 22 Zestaw TS22 oferuje połączenie niezawodności, trwałości i rozszerzonej funkcjonalności. TS22 ...

    Netto: 1 005,00 zł
    Brutto: 1 236,15 zł

    Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.