Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł

    Alkohol izopropylowy 1L

    Netto: 28,00 zł
    Brutto: 34,44 zł

    Kod: 20135
    Waga:0.00 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    Alkohol izopropylowy IPA 1l.

    Płyn przeznaczony do oczyszczenia złącza lub włókna przed spawaniem oraz czoła ferruli po polerowaniu.

    Klienci polecają również:
    • Wytrzymała torba narzędziowa

      Wytrzymała torba narzędziowa

      Netto: 167,00 zł
      Brutto: 205,41 zł

    • Osłonki spawów światłowodowych 61mm

      Osłonki spawów światłowodowych 61mm

      Netto: 0,30 zł
      Brutto: 0,37 zł

    • Nożyczki do kevlaru

      Nożyczki do kevlaru

      Netto: 42,00 zł
      Brutto: 51,66 zł

    • Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 5M

      Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 5M

      Netto: 13,76 zł
      Brutto: 16,92 zł

    • Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)

      Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)

      Netto: 270,00 zł 189,00 zł
      Brutto: 332,10 zł 232,47 zł

    • Pigtail SC/APC (8st.), SM, 2M

      Pigtail SC/APC (8st.), SM, 2M

      Netto: 4,30 zł
      Brutto: 5,29 zł

    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.