Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł

    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)

    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł

    Producent: ULTIpulse
    Kod: 51910
    Waga:0.00 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    • Miernik mocy optycznej klasy Premium dla PON
    • Złącza SC/APC
    • Pomiar 1310 nm upstream, 1490/1550 nm downstream
    • Zakresy pomiarowe: +10..-40dBm dla 1310nm, +10..-45dBm dla 1490nm, +23..-45dBm dla 1550nm
    • Krótki czas ustalania wyniku
    • Duży wyświetlacz z zegarem czasu rzeczywistego i podświetleniem
    • Kompaktowa, wytrzymała obudowa i niska waga urządzenia
    • Zewnętrzne oprogramowanie do zapisywania wyników pomiarów i ich obróbki
    • 12 miesięcy gwarancji, trzyletni okres kalibracji
    • Długi czas pracy na bateriach, automatyczny wyłącznik

    Fale
    Długości fal [nm]1310
    (upstream)
    1490 (downstream)1550 (downstream)
    Pasmo przepuszczane [nm]1260~13601470~15051535~1570
    Zakres pomiarowy [dBm]-40~+10-45~+10-45~+23
    Izolacja przy 1310nm [dB]>40>40
    Izolacja przy 1490nm [dB]>40>40
    Izolacja przy 1550nm [dB]>40>40
    Dokładność
    Niepewność pomiaru [dB]±0,5
    Stratność zależna od polaryzacji [dB]<±0,25
    Liniowość [dB]±0,1
    Straty wtrąceniowe [dB]~1,5
    Rozdzielczość [dB]0,01
    Jednostka pomiarowadBm/xW
    Specyfikacja ogólna
    Pamięc pomiarówdo 99 wyników
    Automatyczne wyłaczanie podświetleniapo 30s od ostatniej aktywności
    Automatyczne wyłączeniepo 10min od ostatniej aktywności
    Wbudowany akumulatorLitowy 7,4V - 1000mAh
    Czas pracy na akumulatorzedo 18h ciągłej pracy
    Temperatura pracy-10 ~ +60°C
    Temperatura przechowywania-25 ~ +70°C
    Wymiary [mm]200x90x43
    Waga [g]~ 330

    Karta katalogowaPobierz plik
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.