Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Promocja

    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów

    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł

    Kod: 12407
    Waga:2.00 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    Kołpakowa mufa światłowodowa wykonana jest z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności udarowej, odpornego na promieniowanie UV oraz oddziaływanie środków chemicznych. Jej hermetyczne wykonanie zapewnia również ochronę przeciwko niskim jak i wysokim temperaturom (od -40°C~+65°C).

    Mufa przeznaczona jest do montowania napowietrznego, kanałowego oraz doziemnego.

    Charakterystyka:

    • Pojemność: 48 spawy (4 kasety po 12 spawów)
    • Ilość wejść: 3 okrągłe 12mm, 1 owalne 24mm
    • Uszczelnienie osłony: Zamknięcie mechaniczne
    • Uszczelnienie wlotów kablowych: Taśmy termokurczliwe
    • Wymiary: 288 x 178mm

     

    Wyposażenie osłony:

    • Mufa z dwiema tackami na 12 spawów
    • Zestaw akcesoriów instalacyjnych
    • Termokurczliwe osłonki spawy
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.