Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Bezpieczne płatności z Przelewy24
    Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)

    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł

    Producent: ULTIpulse
    Kod: 80674
    Waga:0.36 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Zapytaj o produkt

    • Oblicz ratę w Leaselink.pl

    Wysoce precyzyjna obcinarka do włókien światłowodowych. Pod względem jakości i dokładności cięcia nie ustępuje droższym tego typu narzędziom. Zapewnia dokładne cięcie włókien pod kątem 90° z dokładnością do +/- 0,5 stopnia. Obrotowy i wymienny nóż posiada 16 pozycji cięcia, dzięki czemu możliwe jest wykonanie ok. 48 tys.cięć włókna.
    W tym modelu zastosowano automatyczny powrót wózka po otwarciu pokrywy i łatwy do opróżniania kosz na ścinki automatycznie zbierający resztki włókien.

    Dokładność kątowa cięcia: <=0.5 stopnia
    Cięte długości: 5-20mm;
    Żywotność ostrza: ok. 48 tys. cięć
    Wymiary: 75 ×95 ×63 (mm)
    Waga: 355g

    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.