• Przechowalnia 0
  • Strona głównaOsprzęt liniowyPatchcordySM simplexSC/APC-SC/UPCPatchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 1M
    Kontakt
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Szybki podgląd
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Szybki podgląd
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Szybki podgląd
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Szybki podgląd
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Szybki podgląd
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Szybki podgląd
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Szybki podgląd
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Szybki podgląd
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B5
    Szybki podgląd
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 1M

    Netto: 11,56 zł
    Brutto: 14,22 zł
    Kod: 11620
    Wysyłka:48 godzin
    Waga:0.00 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    • Oblicz ratę w Leaselink.pl

    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia.
    Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ze względu na wysokie upakowanie włókien zdarza się gięcie o małym promieniu.
    Klienci polecają również:
    • Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 1M
      Szybki podgląd

      Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 1M

      Netto: 9,57 zł
      Brutto: 11,77 zł

    • Stripper Tri-hole
      Szybki podgląd

      Stripper Tri-hole

      Netto: 49,00 zł
      Brutto: 60,27 zł

    • Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 2M
      Szybki podgląd

      Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 2M

      Netto: 10,50 zł
      Brutto: 12,92 zł

    • Chusteczki bezpyłowe
      Szybki podgląd

      Chusteczki bezpyłowe

      Netto: 18,50 zł
      Brutto: 22,76 zł

    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Dbamy o Twoją prywatność

    Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

    Dbamy o Twoją prywatność

    Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

    Zarządzaj cookies

    Niezbędne pliki cookies
    Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
    Analityczne pliki cookies
    Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
    Funkcjonalne pliki cookies
    Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
    Reklamowe pliki cookies
    Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
    Powered by eBiznes.pl