Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł

    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 24xSC dx; CZARNA

    Netto: 73,80 zł
    Brutto: 90,77 zł

    Kod: 23108
    Waga:1.00 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Dodaj adaptery:
    Dodaj pigtaile:
    Dodaj kasety:

    Ilość:szt.

    Czarna przełącznica światłowodowa 19", wysuwana, niewyposażona.
    24 porty dla adapterów SC Duplex lub LC Quad pozwalają na zaterminowanie 48 złączy SC lub 96 złączy LC Simplex.
    Prezentowane zdjęcia są tylko materiałem poglądowym - przełącznice dostarczane są niewyposażone

    Polecamy skonfigurowanie przełącznicy gotowej do montażu w miejscu instalacji.

    To oszczędność czasu i gwarancja otrzymania kompletu podzespołów niezbędnych do zaterminowania kabli w przełącznicy.

    Aby skonfigurować przełącznicę należy skorzystać z rozwijanych list Dodaj adaptery, Dodaj pigtaile, Dodaj kasety.
    Cena produktu zostanie uaktualniona zgodnie z wybranymi opcjami.

    Wymiary przełącznicy Pobierz plik
    Zobacz także:
    • Adapter SM SC/APC-SC/APC DUPLEX

      Adapter SM SC/APC-SC/APC DUPLEX

      Netto: 1,99 zł
      Brutto: 2,45 zł

    • Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX

      Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX

      Netto: 1,99 zł 1,63 zł
      Brutto: 2,45 zł 2,00 zł

    • Kaseta światłowodowa z pokrywą

      Kaseta światłowodowa z pokrywą

      Netto: 5,50 zł
      Brutto: 6,77 zł

    • Kaseta światłowodowa z pokrywą na 24 spawy

      Kaseta światłowodowa z pokrywą na 24 spawy

      Netto: 9,90 zł
      Brutto: 12,18 zł

    Klienci polecają również:
    • Pigtail SC/UPC, SM, 2M

      Pigtail SC/UPC, SM, 2M

      Netto: 4,30 zł
      Brutto: 5,29 zł

    • Adapter SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX

      Adapter SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX

      Netto: 1,10 zł
      Brutto: 1,35 zł

    • Adapter SM SC/APC-SC/APC DUPLEX

      Adapter SM SC/APC-SC/APC DUPLEX

      Netto: 1,99 zł
      Brutto: 2,45 zł

    • Puszka abonencka natynkowa z przesłonami 2xSC SX

      Puszka abonencka natynkowa z przesłonami 2xSC SX

      Netto: 8,20 zł
      Brutto: 10,09 zł

    • Osłonki spawów światłowodowych 61mm

      Osłonki spawów światłowodowych 61mm

      Netto: 0,30 zł
      Brutto: 0,37 zł

    • Stelaż zapasu kabla - krzyżak o regulowanych ramionach 350..550mm

      Stelaż zapasu kabla - krzyżak o regulowanych ramionach 350..550mm

      Netto: 65,00 zł
      Brutto: 79,95 zł

    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.