Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Promocja

    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)

    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł

    Producent: ULTIpulse
    Kod: 51926
    Waga:2.90 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    Najpopularniejszy w Polsce model taniej spawarki ma teraz POLSKI interfejs użytkownika!

     

    Polska wersja językowa rozwiązuje problemy klientów związane z użytkowaniem i obsługą spawarki.

    Pełny polski interfejs użytkownika pozwala uniknąć problemów ze zrozumienia komunikatów, natomiast rozszerzone sekcje opisujące "krok po kroku" takie czynności jak kalibracja, czyszczenie elektrod i soczewek oraz ustawienie ostrości kamer znaczenie ułatwiają codzienną obsługę.

     

    Wyjątkowo kompaktowa i lekka spawarka FSP-UP60H oferuje najnowszą technologię spawania włókien z centrowaniem do rdzenia. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu obrazu oraz procesowi centrowania do rdzenia pozwala na automatyczne wykonanie spawu o doskonałych parametrach. Wbudowany kolorowy wyświetlacz LCD jest obrotowy i zapewnia doskonałą widoczność położenia spawanych włókien i rdzeni. Urządzenie jest lekkie, zasilane z wewn. akumulatora i zewnętrznego zasilacza AC. Spawarka bardzo dobrze nadaje się do wszystkich instalacji telekomunikacyjnych, telewizji kablowej i przemysłowej CCTV.

    Jednostka ta posiada duży, ponad 5-calowy wyświetlacz z przyjazną użytkownikowi nawigacją po menu.

    Zestaw standardowy jest domyślnie wyposażony w precyzyjną obcinarkę do włókien, stripper Clauss, wymienne uchwyty do różnych rodzajów włókien i kabli, zapasową parę elektrod, zasilacz sieciowy, oprogramowanie do transmisji wyników do PC poprzez USB i mocną walizkę transportową. FSPUP60

    Prezentacja urządzenia:
    Prezentacja spawarki światłowodowej FSP-UP60 i FSP-UP60H:

    Parametry Techniczne FSP-UP60H
    Typ włókna światłowodowego: SM (G.652, G.657), MM (G.651), DS (G.653), NZDS (G.655)
    Średnica płaszcza: 125 um
    Średnica pokrycia pierwotnego: 0.2 ... 1.5 mm
    Metoda centrowania: centrowanie do rdzenia
    centrowanie do pokrycia
    centrowanie manualne
    Wyświetlacz: 5,1, TFT LCD, kolorowy
    równoczesne wyświetlanie w dwóch płaszczyznach (X-Y)
    Średnia tłumienność: 0.02dB (SM), 0.01dB (MM), 0.04dB (DS), 0.04dB( NZDS)
    Średni czas spawania: 9 sekund (SM)
    Średni czas wygrzewania: 25 sekund
    Programy spawania: 20
    Warunki pracy 0..5000m n.p.m.
    max. prędkość wiatru: 15m/s
    Pamięć spawów: 5000 wyników
    Podłączenie do komputera: interfejs USB
    Zasilanie: AC: 100-240V / 50-60Hz,
    DC: akumulator Li 8AH na ok. 200 cykli (spaw+wygrzewanie)
    Możliwość zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej
    Żywotność elektrod: 2000 spawów
    Wymiary: 170 x 150 x 155 mm
    Waga: 2.9 kg z baterią
    Temperatura pracy: -10°C ... 50°C


    Dodatkowe uchwyty włókien


    Cechą znakomicie zwiększającą funkcjonalność spawarki jest system wymiennych uchwytów do różnych rodzajów włókien światłowodowych.
    W zestawie znajduje się także 1 uchwyt do mocowania dospawywanych złączy SC (fused connector, splice-on connector). Montaż nowego uchwytu polega na umieszczeniu go we właściwych prowadnicach - uchwyt jest pozycjonowany i utrzymywana na swoim miejscu dzięki silnym magnesom. Wymiana lewego i prawego uchwytu zajmuje łącznie kilka sekund!

    Zestawienie uchwytów
     

    ZADZWOŃ TERAZ i umów się na prezentację urządzenia:
    tel. 77-54OMNI4 (77-5466644)

    lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

    karta katalogowa Pobierz plik
    Zobacz także:
    • Gwarancja mobilności spawarki - licencja na 1 rok

      Gwarancja mobilności spawarki - licencja na 1 rok

      Netto: 990,00 zł
      Brutto: 1 217,70 zł

    • Elektrody do spawarki FSP-UP60/80(H)

      Elektrody do spawarki FSP-UP60/80(H)

      Netto: 242,00 zł
      Brutto: 297,66 zł

    • Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy

      Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy

      Netto: 699,00 zł 599,00 zł
      Brutto: 859,77 zł 736,77 zł

    Klienci polecają również:
    • Nożyczki do kevlaru Ripley Miller KS-1

      Nożyczki do kevlaru Ripley Miller KS-1

      Netto: 64,00 zł
      Brutto: 78,72 zł

    • Chusteczki bezpyłowe

      Chusteczki bezpyłowe

      Netto: 18,50 zł
      Brutto: 22,76 zł

    • Alkohol izopropylowy 100ml

      Alkohol izopropylowy 100ml

      Netto: 5,40 zł
      Brutto: 6,64 zł

    • Osłonki spawów światłowodowych 61mm

      Osłonki spawów światłowodowych 61mm

      Netto: 0,30 zł
      Brutto: 0,37 zł

    • Obcinarki do kabli o średnicy 10,2mm

      Obcinarki do kabli o średnicy 10,2mm

      Netto: 35,50 zł
      Brutto: 43,67 zł

    • Adapter SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX (SC MOUNT)

      Adapter SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX (SC MOUNT)

      Netto: 5,41 zł
      Brutto: 6,65 zł

    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.