Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Promocja

    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3

    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł

    Producent: ULTIpulse
    Kod: 80654
    Waga:1.96 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

    Najszybsza spawarka ULTIpulse

    • centrowanie: do rdzenia
     czas spawania: 7 sekund
     czas wygrzewania: 18 sekund
     automatyczny piecyk
     dotykowy ekran
     polski interfejs (GUI)
     klasa odporności IP52
     super lekka (<2kg z baterią)

    Centrowanie do rdzenia!
    Spawarka ULTIpulse B3 dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym pozwala na centrowanie do rdzenia i zachowanie najwyższych parametrów spawów. A to wszystko jedynie w 7 sekund! 

    Odporność na wodę i pył!
    Budowa spawarki zapwenia odporność na cięższe warunki pracy.
    Urządzenie spełnia normę IP52 na penetrację pyłów i wody.

    Do 4000 spawów na jednym komplecie elektrod!
    Wytrzymałe elektrody wystarczają na 4000 spawów co obniża koszty eksploatacji.
    A wraz z urządzeniem dostarczamy dodatkowy komplet na kolejne 4000 spawów!

    Ekran dotykowy!
    Spawarka wyposażona jest w dotykowy ekran o przekątnej 4,3" zapewniający wysoki komfort obsługi nawet w niesprzyjających warunkach. Graficzny interfejs użytkownika w języku polskim pozwala na łatwe i przejrzyste korzystanie z dostępnych funkcji.

    Automatyczny piecyk!
    Szybki piecyk do wygrzewania spawów zamyka się i uruchamia automatycznie po umieszczeniu w nim spawanych włókien.

    Test na rociąganie!
    Spawarka może wykonywać test na rozciąganie po spawaniu.


    Parametry Techniczne ULTIPULSE B3
    Typ włókna światłowodowego: SM (G.652, G.657), MM (G.651), DS (G.653), NZDS (G.655)
    Średnica płaszcza: 80~150 µm
    Średnica pokrycia pierwotnego: 0.1~3mm
    Metoda centrowania: centrowanie do rdzenia
    centrowanie do pokrycia
    centrowanie manualne
    spawanie z zadaną tłumiennością od 0,1dB do 15dB z krokiem co 0.1dB
    Wyświetlacz: 4,3", dotykowy LCD, kolorowy
    równoczesne wyświetlanie w dwóch płaszczyznach (X-Y)
    Średnia tłumienność: 0.02dB (SM), 0.01dB (MM), 0.04dB (DS), 0.04dB(NZDS)
    Średni czas spawania: 7 sekund (SM)
    Średni czas wygrzewania: 18 sekund
    Programy spawania: 300 programów spawania /100 programów wygrzewania
    Warunki pracy 0..6000m n.p.m.
    max. prędkość wiatru: 15m/s
    wilgotność 0~95%
    Pamięć spawów: 10000 wyników
    Złącza: interfejs USB, karta SD
    Zasilanie: AC: AC100~240V,60Hz,0~1.5A,
    DC: akumulator Li 6400 mAh na ok. 220 cykli (spaw+wygrzewanie)
    Żywotność elektrod: 4000 spawów
    Wymiary: 120 x 130 x 154mm
    Waga: 1,96 kg z baterią
    Temperatura pracy: -10°C ... 50°C



    Akcesoria w zestawie:
    Zapasowa para elektrod Bateria Dozownik IPA Zasilacz sieciowy
    Stripper Clauss Cleaver Pałeczki do czyszczenia Stripper do kabli FTTX
    Karta katalogowa Pobierz plik
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.