Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Promocja

    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)

    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł

    Producent: ULTIpulse
    Kod: 51920
    Waga:0.00 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    Lokalizator wizualny (pióro świetlne, wizualne źródło światła, źródło światła widzialnego) to podstawowe wyposażenie instalatora przy pracy ze światłowodami.
    Jasnoczerwona wiązka jest łatwo zauważalna, światło wydostaje się na zewnątrz włókna światłowodowego przy każdej jego nieciągłości. W ten sposób za pomocą pióra świetlnego można natychmiast znaleźć pęknięcia czy zerwania włókna oraz w najprostszy sposób sprawdzić ciągłość toru. Źródło światła widzialnego przydaje się przy inspekcji patchcordów, pigtaili, spliterów itd.
    1. Typ emitera: LED, klasa lasera: II
    2. Długość fali 650nm - dłuższy zasięg na włóknie SM od lokalizatorów działających na długości fali 635nm (przy tej samej porównywanej mocy)
    3. Moc wyjściowa 10mW
    4. Estymowany zasięg:

              5   km na włóknie MM
              10 km na włóknie SM
     
    5. Generowane fale: ciągła lub modulowana 2-3 Hz
    6. Metalowa obudowa
    7. Włącznik z wizualną sygnalizacją trybu pracy
    8. Zintegrowana osłona przeciwkurzowa portu optycznego
    9. Zasilanie 2 baterie AA
    10. Dla wszystkich złączy z ferrulami 2,5mm (FC, SC, ST, E2000). Z opcjonalnym adapterem nadaje się do złączy LC/MU.
    11. Wytrzymałość uderzeniowa: upadek z wysokości 1 m
    12. Odporność na wibracje losowe, 2G, 5 Hz ÷ 500 Hz
    13.Max. wysokość pracy: 3000 m
    14.Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C ÷ 40°C
    15.Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 0% ÷ 95% niekondensująca
    Karta katalogowa Pobierz plik
    Zobacz także:
    • Opcjonalny adapter dla złączy LC

      Opcjonalny adapter dla złączy LC

      Netto: 65,00 zł
      Brutto: 79,95 zł

    Klienci polecają również:
    • Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm

      Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm

      Netto: 899,00 zł 799,00 zł
      Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł

    • Chusteczki bezpyłowe

      Chusteczki bezpyłowe

      Netto: 9,90 zł
      Brutto: 12,18 zł

    • Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX

      Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX

      Netto: 1,99 zł 1,63 zł
      Brutto: 2,45 zł 2,00 zł

    • Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 3M

      Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 3M

      Netto: 10,90 zł
      Brutto: 13,41 zł

    • Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX, 3M

      Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX, 3M

      Netto: 11,43 zł
      Brutto: 14,06 zł

    • Mikroskop ręczny, pasywny x200

      Mikroskop ręczny, pasywny x200

      Netto: 140,00 zł
      Brutto: 172,20 zł

    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.