Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł

    Włókno rozbiegowe MM 100m

    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł

    Kod: 51999
    Waga:1.00 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    Włókno rozbiegowe wielomodowe (OM2) przeznaczone do reflektometrów optycznych. Standardowe wykonanie o długości 100m w bardzo wytrzymałej i trwałej obudowie z tworzywa sztucznego. Wyprowadzenia w postacji pigtaili PCV w zbrojonym pokryciu 3.0mm ze standardowymi złączami FC/PC - SC/UPC są wygodnie w zwijanu do wnętrza pudełka na czas przechowywania i transportu, gwarantując długie i niezawodne działanie. System T-lock wykorzystany w obudowach pozwala na łączenie ze sobą pojdynczych obudów i tworzenie zestawów wygodnych w przenoszeniu.

    Przy składaniu zamówień należy określić rodzaj oczekiwanych złączy (w przypadku braku informacji wysyłamy towar ze standardowymi złączami FC/UPC-SC/UPC).

    Na specjalne zamówienia klientów wykonujemy włókna rozbiegowe o dowolnej długości w celu przygotowania oferty prosimy o kontakt z działem handlowym.

    Wymiary zewnętrzne: 71 x 265 x 171mm

    Waga: ok. 0,6kg
    Karta katalogowaPobierz plik
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.