Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 12xSC dx; CZARNA
    Netto: 73,80 zł 66,50 zł
    Brutto: 90,77 zł 81,80 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Promocja

    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)

    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł

    Producent: ULTIpulse
    Kod: 51907
    Waga:0.00 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Ilość:szt.

    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, o dobrej stabilności w czasie i temperaturze.
    Najwszechstronniejsza konfiguracja długości fal MM+SM, umożliwiająca pomiary certyfikacyjne obu rodzajów włókien.

    1. Źródło światła LED 850; Laser 1310/1550nm
    2. Moc wyjściowa: LED >-20dBm, Laser -7dBm
    3. Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h.
    4. Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
    5. Wyjściowe adaptery FC/PC
    6. Podświetlany wyświetlacz LCD

    Karta katalogowa. Pobierz plik
    Klienci polecają również:
    • Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)

      Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)

      Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
      Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł

    • Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm

      Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm

      Netto: 899,00 zł 799,00 zł
      Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł

    • Osłonki spawów światłowodowych 41mm

      Osłonki spawów światłowodowych 41mm

      Netto: 0,20 zł
      Brutto: 0,25 zł

    • Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS

      Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS

      Netto: 540,00 zł 499,00 zł
      Brutto: 664,20 zł 613,77 zł

    • Pigtail SC/APC (8st.), SM, 2M

      Pigtail SC/APC (8st.), SM, 2M

      Netto: 4,30 zł
      Brutto: 5,29 zł

    • Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 1mW, (VFL-UP01)

      Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 1mW, (VFL-UP01)

      Netto: 180,00 zł
      Brutto: 221,40 zł

    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.