Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    ‣ O kupujących

    Poniższe warunki są wyciągiem z Pełnego regulaminu sprzedaży.

    (...)

    1. Sklep internetowy OMNIshop służy do dokonywania zakupów produktów oferowanych przez firmę OMNItek za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia na zakup oferowanych towarów można także składać e-mailem na adres: info@omnishop.com.pl, faksem lub osobiście w firmie OMNItek w Opolu.

    2. Oferta jest skierowana do podmiotów gospodarczych oraz instytucji publicznych i edukacyjnych.

    Uwaga! Nie prowadzimy sprzedaży konsumenckiej w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.


    3. Przy pierwszym zamówieniu składanym w OMNIshop należy podać wymagane prawem dane niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży FV VAT, a w szczególności numery NIP i REGON Zamawiającego.


    4. Do zakupów w sklepie internetowym OMNIshop upoważnione są wyłącznie osoby pełnoletnie.

    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.